2021 Mazda CX-30 Turbo: японська майстерність у Mazda CX-30

Японська майстерність у Mazda CX-30

Mazda в 2021 році спроектувала CX-30, щоб забезпечити збагачуючий досвід водіння, що дозволяє водієві діяти як одне ціле з автомобілем.

 Ця філософія поширюється за межі динаміки водіння на сміливий стиль CUV, розкішне внутрішнє оточення та вишукану увагу до деталей.

Секрет успіху CX-30 полягає у застосуванні японського майстерності в проектувані. Філософія постійного вдосконалення торкається кожного аспекту досвіду CX-30 і підвищує преміальний статус цієї CUV.

Mazda CX-30 демонструє японські принципи дизайну кроссовера та відданість вдосконаленню водія. Збалансована керованість та доступний турбований двигун CX-30 із повнопривідною системою i-Activ AWD ® забеспечує впевненості та розширення можливостей водіння.


Філософія дизайну KodoKodo - це японська філософія дизайну Mazda. Ви знайдете його в усіх подробицях - від гладкого профілю CX-30 до дугоподібних ліній корпусу, які вигинають світло, коли воно відбивається від флангів, - і результат - це захоплюючий CUV з дизайном, який є одночасно сміливим і позачасовим. Ви навіть знайдете це в дрібних деталях, таких як хитромудра решітка та нижня обробка дверей, яка привертає погляд вгору, підкреслюючи вищу висоту їзди та підвищену універсальність CX-30. CX-30 виглядає цілеспрямовано, навіть коли він нерухомий.


Завдяки сміливим та елегантним лініям, суть Kodo охоплює всю Mazda CX-30 танадають цій спортивній моделі виразний характер. Пофарбовані в чорний колір алюмінієві легкосплавні диски, ковпаки дзеркал та решітка розкривають ще більш CX-30. Ці візуально захоплюючі деталі одночасно виділяють преміальну позицію CX-30 Turbo в лінійці CUV і передають потенціал потужного турбованого двигуна. Незалежно від того, чи обираєте ви стандартну модель чи відмінний 2.5 Turbo, ви отримуєте художнє бачення, яке збагачує ваше життя.Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Король Віллем-Олександр Нідерландів відвідує завод DAF

Збройні сил Бельгії віддають контракт DAF Trucks