Страхування життя.

 Страхування життя.

Життя людини наповнено різними подіями, які є неочікуваними та спонтанними. На жаль з віком здоров'я не покращується. З молоду ніколи не розмірковуєш, але чим старше ти частіше замислюєшся про життя. Для великої кількості людей це стає проблемою і знайти відповідь на питання як фінансувати свій побут, лікування та інші потреби стає не простою задачею. У більшості людей були моменти які міняли, перевертали, змінювали життя, долю, майбутнє. Добрі чи погані, вони завжди відбуваються несподівано.

Ми завжди прагнемо знайти захист від несподівано — поганого і в сучасному світі це страхування

На цій сторінці мова піде про страхування життя

Історія цього виду страхування з'явилась ще у Стародавньому Римі, а перша компанія була заснована в Лондоні у 1706 році.

Метою страхування життя є вирішення комплексу соціально економічних проблем та дозволяє подолати недостатнє забезпечення соціального забезпечення державою — накопичення при виходах на пенсію. В багатьох країнах страхування життя це важливий інструмент захисту населення, а саме спосіб фінансування на випадок погіршення здоров'я та втрати можливості матеріально забезпечувати себе та свою родину.


Як це працює

Страхування життя складається з двох, принципово різних систем

— Ризикове страхування — захист від нещасних випадків та захворювань які наносять значну шкоду здоров'ю людини.

- Життєве страхування — довгострокове збереження коштів для забезпечення певного періоду життя.

Страхові премії сплачуються невеликими сумами на протязі дії договору страхування та не обтяжують бюджет родини.


Навіщо потрібне страхування

Коли Ви створили сім'ю, Ви ще немає те заощаджень, а добробут повністю залежить від вашої працездатності варто подумати про страхування життя. При невеликих витратах Ви захистити родину від неприємних несподіванок.

Коли Ви стоїте впевнено на ногах, маєте заощадження та власний бізнес яким керуєте, можливо Ви можете обійтись без страхування, якщо при несподіваних випадках Ваша справа буде працювати й фінансовий тягар не ляже на родину.

З ким і як укладати договір (умову) страхування.

До цього питання потрібно віднестись дуже відповідально, тому що це ваш супутник по життю. Договору страхування має великий термін і як правило передчасне розірвання дуже не вигідне. Порівняти тарифи різних компаній та прослідкувати дрібні деталі вкрай складно, тому ми радимо звернутись до брокера.

Компанії з якими ми співпрацюємо

- TAC

Статті та новини з питань страхування життя

Призначити зустріч

Увага. Ця сторінка в розробці.

Якщо у вас виникли питання, будь ласка, зателефонуйте або напишіть нам

чекаємо вашого питанняКоментарі

Популярні дописи з цього блогу

2021 Mazda CX-30 Turbo: японська майстерність у Mazda CX-30

Король Віллем-Олександр Нідерландів відвідує завод DAF

Збройні сил Бельгії віддають контракт DAF Trucks